مدیریت زندگی

رادیو اکسون: سال نو، قدرت یا آسیب

یکی از آرزوهایی که اکثر ما در روزهای آغازین سال نو و تحویل سال برای خود و خانواده و دوستان‌مان می‌کنیم، داشتن سالی متفاوت، بهتر و همراه با حال نو است.

موضوعی را که برای فایل صوتی هدیه نوروز درنظر گرفته‌ایم، نو شدن و لحظات آغاز است.

بررسی کرده‌ایم که آیا همیشه سال نو همراه با تغییر برای ما است و آیا این موضوع می‌تواند موجب آسیب نیز برای ما شود؟ خرافات موجود و انتظارات مخرب چه‌چیزهایی هستند؟

همچنین درباره قدرت موجود در سال نو برای رشد حرف زده‌ایم و به‌صورت علمی چرایی آن‌ را بررسی کرده‌ایم و نحوه استفاده از این قدرت را به شکلی مفید و اثربخش گفته‌ایم.

نکته مهم:

🕑 مدت زمان این فایل ۴۳ دقیقه است.

برای افزایش کیفیت یادگیری و توجه بیشتر، این فایل صوتی را به‌صورت یک فایل یکپارچه منتشر کرده‌ایم. اگر واقعا علاقه‌مند به رشد هستید، از انجام چندکار دیگر به‌صورت هم‌زمان یا وب‌گردی در زمان گوش دادن به این فایل پرهیز کنید و با تمرکز کامل مشغول یادگیری شوید.


امید جهانداری

یک نویسنده و رفتارشناس 🔻 سال‌ها کسب‌وکارهای مختلف را تجربه کرده‌ام و مبانی علمی آن را آموخته‌ام. در فلسفه، علوم رفتاری و روانشناسی شاگردی کرده‌ام، مطالعه کرده‌ام، یادگرفته‌ام و یاد می‌گیرم. هر روز به دنبال شیوه‌های جدید یادگیری و آموزش اثربخش هستم. 🔺 با استفاده از ترکیب همه این‌ها هم‌اکنون آموزش می‌دهم و می‌نویسم و تلاش‌ می‌کنم که آموزش‌هایی بسیار ساده؛ اما پرمغز تولید کنم.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. اثر شروع تازه و بازدهی ما در چه زمانی بهتر است
    واقعا فوق‌العاده هستند ممنون لذت بردم. خدا فوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا