مدیریت زندگی

رادیو اکسون: داستان اگرها و فرصت‌ها

یکی از بیشترین مکالماتی که انسان‌ها در طول عمر خود دارند، مکالمه با خود است. یکی از بیشترین مکالماتی که انسان‌ها با خود دارند، گفت‌وگو درباره اگرهای زندگی است.

همه ما اگر‌هایی را همیشه مطرح می‌کنیم که عقیده داریم اگر اتفاق بیفتند، به آنچه مورد نظر ما است خواهیم رسید.

در واقع هر اگری را که به کار می‌بریم، یعنی دوست داریم که یک فرصت برای ما فراهم شود. حالا این اگر‌ها می‌تواند داشتن مقدار بسیار زیادی سرمایه باشد یا دیدن یکی از افراد و مدیران با نفوذ در یک مراسم.

این اگرها و فرصت‌هایی که ما دائما با خود مرور می‌کنیم، بیانگر موفقیت و آنچه به آن خواهیم رسید هستند. اما ماجرای رسیدن به آن‌ها و نقش آن‌ها در موفقیت مد نظر ما به آن سادگی که فکر می‌کنیم نیست و بسیار پیچیده‌تر است.

هر -اگر- با خود یک فرصت و این‌ها با خود یک داستان را به همراه خواهند داشت؛ اما مشخص نیست که پایان این داستان‌ها چگونه تمام شود، گاهی غم انگیز است و گاهی فوق‌العاده.

در این رادیو اکسون درباره اگرهای زندگی، نقش آن‌ها در رسیدن به رویاها و همچنین نقش ما در سرانجام داستان اگرها و فرصت‌ها صحبت کرده‌ایم. همچنین بررسی کرده‌ایم که اگرها در کسب‌وکار و یا ارتباطات کاری و خانوادگی چگونه می‌تواند موثر باشند و راهکار استفاده درست از آن‌ها چیست.


دانلود


امید جهانداری

یک نویسنده و رفتارشناس 🔻 سال‌ها کسب‌وکارهای مختلف را تجربه کرده‌ام و مبانی علمی آن را آموخته‌ام. در فلسفه، علوم رفتاری و روانشناسی شاگردی کرده‌ام، مطالعه کرده‌ام، یادگرفته‌ام و یاد می‌گیرم. هر روز به دنبال شیوه‌های جدید یادگیری و آموزش اثربخش هستم. 🔺 با استفاده از ترکیب همه این‌ها هم‌اکنون آموزش می‌دهم و می‌نویسم و تلاش‌ می‌کنم که آموزش‌هایی بسیار ساده؛ اما پرمغز تولید کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا