مهارت‌های رفتاری

رادیو اکسون ۱۱: داستان اگرها و فرصت‌ها

رادیو اکسون ۱۱: داستان اگرها و فرصت‌هاReviewed by امید جهانداری on Jun 30Rating: ۴.۵رادیو اکسون ۱۱: داستان اگرها و فرصت‌هایکی از بیشترین مکالماتی که انسان‌ها در طول عمر خود دارند، مکالمه با خود است. یکی از بیشترین مکالماتی که انسان‌ها با خود  دارند، گفت‌وگو درباره اگرهای زندگی است. همه ما اگر‌هایی را همیشه مطرح می‌کنیم که عقیده داریم اگر اتفاق بیفتد، به آنچه مورد نظر ما است خواهیم رسید. در واقع هر اگری را که به کار می‌بریم، یعنی دوست داریم که یک فرصت برای ما فراهم شود. حالا این اگر‌ها می‌تواند داشتن مقدار بسیار زیادی سرمایه باشد یا دیدن یکی از افراد و مدیران با نفوذ در یک مراسم.

یکی از بیشترین مکالماتی که انسان‌ها در طول عمر خود دارند، مکالمه با خود است. یکی از بیشترین مکالماتی که انسان‌ها با خود دارند، گفت‌وگو درباره اگرهای زندگی است.

همه ما اگر‌هایی را همیشه مطرح می‌کنیم که عقیده داریم اگر اتفاق بیفتد، به آنچه مورد نظر ما است خواهیم رسید. در واقع هر اگری را که به کار می‌بریم، یعنی دوست داریم که یک فرصت برای ما فراهم شود. حالا این اگر‌ها می‌تواند داشتن مقدار بسیار زیادی سرمایه باشد یا دیدن یکی از افراد و مدیران با نفوذ در یک مراسم.

این اگرها و فرصت‌هایی که ما دائما با خود مرور می‌کنیم، بیانگر موفقیت و آنچه به آن خواهیم رسید هستند. اما ماجرای رسیدن به آن‌ها و نقش آن‌ها در موفقیت مد نظر ما به آن سادگی که فکر می‌کنیم نیست و بسیار پیچیده‌تر است.

هر -اگر- با خود یک فرصت و این‌ها با خود یک داستان را به همراه خواهند داشت؛ اما مشخص نیست که پایان این داستان‌ها چگونه تمام شود، گاهی غم انگیز است و گاهی فوق‌العاده.

در رادیو اکسون شماره ۱۱ درباره اگرهای زندگی، نقش آن‌ها در رسیدن به رویاها و همچنین نقش ما در سرانجام داستان اگرها و فرصت‌ها صحبت کرده‌ایم. همچنین بررسی کرده‌ایم که اگرها در کسب‌وکار و یا ارتباطات کاری و خانوادگی چگونه می‌تواند موثر باشد و راهکار استفاده درست از آن‌ها چیست.

همچنین مشاهده کنید!  عادت‌های بد خود را بدون کارهای عجیب ترک کنیم (قسمت دوم)

دانلود


برچسب ها

امید جهانداری

امید جهانداری هستم. در حوزه های مختلف فعالیت داشته‌ام. برآیند همه‌ آنها پژوهش و فعالیت در حوزه راه‌اندازی کسب‌وکارهای نو و کمک به ارتقای مهارت‌های فردی افراد با استفاده از دانش روز دنیا و تجربیات خودم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود نسخه الکترونیک نشریه آوای ملت

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا آخرین نسخه نشریه کسب‌وکار و هدیه برایتان ایمیل گردد
همین الان برایم ایمیل کن!
close-link