مهار‌ت‌های رشد فردی

رادیو اکسون: هنر رشد در دنیای جدید

رادیو اکسون: هنر رشد در دنیای جدیدReviewed by امید جهانداری on Mar 21Rating: ۵.۰هنر رشد در دنیای جدیددر این فایل صوتی به ویژگی‌های یک انسان رشد کرده پرداخته‌ایم و همچنین نکاتی را گفته‌ایم که با رعایت آن‌ها بتوانیم در این فضای جدید رشد کنیم.

همه ما می‌دانیم، تجربه کرده‌ایم یا در اطراف خود دیده‌ایم که رشد در زمینه‌های مختلف کاری سخت شده است، از رشد اقتصادی گرفته تا جایگاه اجتماعی یا رشد شغلی و روش‌های قدیمی دیگر جواب‌گو نیست.

موضوعی را که برای فایل صوتی هدیه نوروز درنظر گرفته‌ایم با موضوع هنر رشد است. چرا که اعتقاد داریم، برای رشد در شرایط جدید و دنیای پیش‌رو باید ویژگی‌های جدیدی را داشته باشیم و هنرمندانه رشد کنیم.

در این فایل صوتی به ویژگی‌های یک انسان رشد کرده پرداخته‌ایم و همچنین نکاتی را گفته‌ایم که با رعایت آن‌ها بتوانیم در این فضای جدید رشد کنیم.

نکته مهم:

🕑 مدت زمان این فایل ۵۳ دقیقه است.

درابتدا تصمیم داشتیم آن را به قسمت‌های کوتاه‌تر تقسیم کنیم و خدمت شما ارائه کنیم.

اما از آن‌جا که یکی از ویژگی‌های مهم انسان‌های رشد کرده، آموزش‌پذیری و الویت‌بندی و توجه به کارهای مهم است؛ ترجیح دادیم که آن را به‌صورت یک فایل یکپارچه منتشر کنیم تا علاوه بر افزایش کیفیت توجه و یادگیری، افرادی که واقعا علاقه‌مند به رشد هستند، به این فایل گوش دهند.


 

📥 دانلود فایل صوتی

برچسب ها

امید جهانداری

امید جهانداری هستم. سال‌ها در حوزه کسب‌وکار و همچنین آموزش فعالیت کرده‌ام، یادگرفته‌ام، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. برآیند همه آموخته‌هایم این است که شاه‌کلید رشد یک مدیر، یک کسب‌وکار و یک فرد، مسلط بودن به مهارت‌های فردی و رفتاری است.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. با سلام و خداقوت
    بسیار فایل ارزنده و مفیدی بود . بهترین عیدی ای که میشد دریافت کرد. باسپاس فراوان از شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن