رشد مالی

رادیو اکسون: هنر رشد در دنیای جدید

همه ما می‌دانیم، تجربه کرده‌ایم یا در اطراف خود دیده‌ایم که رشد در زمینه‌های مختلف کاری سخت شده است، از رشد اقتصادی گرفته تا جایگاه اجتماعی یا رشد شغلی و روش‌های قدیمی دیگر جواب‌گو نیست.

موضوعی را که برای فایل صوتی هدیه نوروز درنظر گرفته‌ایم با موضوع هنر رشد است. چرا که اعتقاد داریم، برای رشد در شرایط جدید و دنیای پیش‌رو باید ویژگی‌های جدیدی را داشته باشیم و هنرمندانه رشد کنیم.

در این فایل صوتی به ویژگی‌های یک انسان رشد کرده پرداخته‌ایم و همچنین نکاتی را گفته‌ایم که با رعایت آن‌ها بتوانیم در این فضای جدید رشد کنیم.

نکته مهم:

🕑 مدت زمان این فایل ۵۳ دقیقه است.

درابتدا تصمیم داشتیم آن را به قسمت‌های کوتاه‌تر تقسیم کنیم و خدمت شما ارائه کنیم.

اما از آن‌جا که یکی از ویژگی‌های مهم انسان‌های رشد کرده، آموزش‌پذیری و الویت‌بندی و توجه به کارهای مهم است؛ ترجیح دادیم که آن را به‌صورت یک فایل یکپارچه منتشر کنیم تا علاوه بر افزایش کیفیت توجه و یادگیری، افرادی که واقعا علاقه‌مند به رشد هستند، به این فایل گوش دهند.


 

📥 دانلود فایل صوتی

امید جهانداری

یک نویسنده و رفتارشناس 🔻 سال‌ها کسب‌وکارهای مختلف را تجربه کرده‌ام و مبانی علمی آن را آموخته‌ام. در فلسفه، علوم رفتاری و روانشناسی شاگردی کرده‌ام، مطالعه کرده‌ام، یادگرفته‌ام و یاد می‌گیرم. هر روز به دنبال شیوه‌های جدید یادگیری و آموزش اثربخش هستم. 🔺 با استفاده از ترکیب همه این‌ها هم‌اکنون آموزش می‌دهم و می‌نویسم و تلاش‌ می‌کنم که آموزش‌هایی بسیار ساده؛ اما پرمغز تولید کنم.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. با سلام و خداقوت
    بسیار فایل ارزنده و مفیدی بود . بهترین عیدی ای که میشد دریافت کرد. باسپاس فراوان از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا