رشد مالی

چرا متخصصان باید کتاب بنویسند؟ | گفت‌وگو با منصور سجاد

امروز متخصصان زیادی داریم که در دنیای فراوانی گرفتار هستند. کافی است نگاهی به تعداد روانشناس‌ها، مدرسان، وکلا، طراحان، مشاوران، فروشندگان حرفه‌ای و … بیندازید.

کدام یک حرف‌ معتبرتری دارد و چگونه می‌توان به اعتبار یک متخصص پی‌برد؟

خیلی از افراد تجارب فوق‌العاده‌ای دارند که خودشان نمی‌دانند چقدر ارزشمند است؛ چگونه می‌توانیم با رساندن این تجارب به دست مردم، غیرقابل رقابت شویم؟

اگر متخصص هستید، تجارب خاصی دارید و به‌دنبال ایجاد تمایز هستید یا سال‌ها دغدغه نوشتن کتاب خود را دارید، به‌هیچ عنوان این گفت‌وگو را از دست ندهید!

🔘 در این ویدیو با منصور سجاد مدیر انتشارات کلید آموزش، خالق مجموعه کتاب‌های کلید با سابقه تولید کتاب‌‌های بسیار شناخته‌شده و فروش بیش از پنج میلیون نسخه کتاب، همچنین طراح دوره پرطرفدار خلق کتاب موفق، درباره نکات بالا و راهکارهای مهم آن به بحث نشسته‌ایم.


این گفت‌وگو به‌صورت زنده در اینستاگرام برگزار شده است و شما هم‌اکنون به فیلم کامل این گفت‌وگو دسترسی دارید.

قسمت اول

📥 دانلود فایل قسمت اول


قسمت دوم

📥 دانلود فایل قسمت دوم

امید جهانداری

یک نویسنده و رفتارشناس 🔻 سال‌ها کسب‌وکارهای مختلف را تجربه کرده‌ام و مبانی علمی آن را آموخته‌ام. در فلسفه، علوم رفتاری و روانشناسی شاگردی کرده‌ام، مطالعه کرده‌ام، یادگرفته‌ام و یاد می‌گیرم. هر روز به دنبال شیوه‌های جدید یادگیری و آموزش اثربخش هستم. 🔺 با استفاده از ترکیب همه این‌ها هم‌اکنون آموزش می‌دهم و می‌نویسم و تلاش‌ می‌کنم که آموزش‌هایی بسیار ساده؛ اما پرمغز تولید کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا