گفت‌وگو

رادیو اکسون: گفت‌وگو با یدالله شادمانی (بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند)

رادیو اکسون: گفت‌وگو با یدالله شادمانی (بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند)Reviewed by امید جهانداری on Oct 6Rating: ۵.۰رادیو اکسون: گفت‌وگو با یدالله شادمانی (بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند)یدالله شادمانی بازیگر سینما و تلویزیون داستان زندگی جالب و متفاوتی دارد. او توانسته است در اولین بازی خود کاندید دریافت سیمرغ جشنواره فجر شود. همچنین او بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند شده است و کاندید بهترین بازیگر مرد در هفدهمین جشن سینمایی حافظ برای بازی در فیلم ممیرو شده است. در رادیو اکسون با دیدی متفاوت به زندگی یدالله شادمانی پرداخته ایم و با ایشان گفت‌وگویی صمیمی داشته‌ایم.

یدالله شادمانی بازیگر سینما و تلویزیون

داستان زندگی جالب و متفاوتی دارد

شنیدن این گفت‌وگو شدیدا توصیه می شود!

تیزر گفت‌وگوی یدالله شادمانی با امید جهانداری

 

یدالله شادمانی توانسته است در اولین بازی خود کاندید دریافت سیمرغ جشنواره فجر شود. همچنین او بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند شده است و کاندید بهترین بازیگر مرد در هفدهمین جشن سینمایی حافظ برای بازی در فیلم ممیرو شده است.

یداله شادمانی بازیگر و کمال تبریزی کارگردان

یدالله شادمانی در فیلم‌ها و سریال‌هایی از جمله سرخ‌پوشت، ماهمه باهم هستیم، سال‌های دورازخانه، توریست،خسته‌نباشید،شیار۱۴۳،تعبیر وارونه یک رویا، آذرشهدخت پرویز و دیگران،سرزمین کهن، ممیرو، تنگه ابوقریب و … نقش‌آفرینی کرده است.

سیمرغ جشنواره فجر

 

یدالله شادمانی می‌گوید از خدا می‌خواهم که روی صحنه بمیرم!

 

در رادیو اکسون با دیدی متفاوت به زندگی یدالله شادمانی پرداخته ایم و با ایشان گفت‌وگویی صمیمی داشته‌ایم.


دانلود

برچسب ها

امید جهانداری

امید جهانداری هستم. سال‌ها در حوزه کسب‌وکار و همچنین آموزش فعالیت کرده‌ام، یادگرفته‌ام، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. برآیند همه آموخته‌هایم این است که شاه‌کلید رشد یک مدیر، یک کسب‌وکار و یک فرد، مسلط بودن به مهارت‌های فردی و رفتاری است.

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن