گفت‌وگو

رادیو اکسون: گفت‌وگو با یدالله شادمانی (بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند)

رادیو اکسون: گفت‌وگو با یدالله شادمانی (بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند)Reviewed by امید جهانداری on Oct 6Rating: ۵.۰رادیو اکسون: گفت‌وگو با یدالله شادمانی (بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند)یدالله شادمانی بازیگر سینما و تلویزیون داستان زندگی جالب و متفاوتی دارد. او توانسته است در اولین بازی خود کاندید دریافت سیمرغ جشنواره فجر شود. همچنین او بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند شده است و کاندید بهترین بازیگر مرد در هفدهمین جشن سینمایی حافظ برای بازی در فیلم ممیرو شده است. در رادیو اکسون با دیدی متفاوت به زندگی یدالله شادمانی پرداخته ایم و با ایشان گفت‌وگویی صمیمی داشته‌ایم.

یدالله شادمانی بازیگر سینما و تلویزیون

داستان زندگی جالب و متفاوتی دارد

شنیدن این گفت‌وگو شدیدا توصیه می شود!

تیزر گفت‌وگوی یدالله شادمانی با امید جهانداری

 

یدالله شادمانی توانسته است در اولین بازی خود کاندید دریافت سیمرغ جشنواره فجر شود. همچنین او بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم هند شده است و کاندید بهترین بازیگر مرد در هفدهمین جشن سینمایی حافظ برای بازی در فیلم ممیرو شده است.

یداله شادمانی بازیگر و کمال تبریزی کارگردان

یدالله شادمانی در فیلم‌ها و سریال‌هایی از جمله توریست،خسته‌نباشید،شیار۱۴۳،تعبیر وارونه یک رویا، آذرشهدخت پرویز و دیگران،سرزمین کهن، ممیرو، تنگه ابوقریب و … نقش‌آفرینی کرده است.

سیمرغ جشنواره فجر

 

یدالله شادمانی می‌گوید از خدا می‌خواهم که روی صحنه بمیرم!

 

در رادیو اکسون با دیدی متفاوت به زندگی یدالله شادمانی پرداخته ایم و با ایشان گفت‌وگویی صمیمی داشته‌ایم.


دانلود

برچسب ها

امید جهانداری

امید جهانداری هستم. در حوزه های مختلف فعالیت داشته‌ام. برآیند همه‌ آنها پژوهش و فعالیت در حوزه راه‌اندازی کسب‌وکارهای نو و کمک به ارتقای مهارت‌های فردی افراد با استفاده از دانش روز دنیا و تجربیات خودم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود نسخه الکترونیک نشریه آوای ملت

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا آخرین نسخه نشریه کسب‌وکار و هدیه برایتان ایمیل گردد
همین الان برایم ایمیل کن!
close-link