رادیو

رادیو اکسون۱۲: تنها راه دائمی موفقیت کسب‌وکار

موفقیت کسب‌وکار و کارآفرینی یکی از مسائلی بوده است که مربوط به عصر حاضر نمی‌شود و از ایام قدیم نیز دغدغه افراد بوده است؛ اما در عصر حاضر شرایطی پیش‌آمده است که این دغدغه به‌شدت جدی شده است به‌طوری که بعید است کسب‌وکاری بدون پرداختن به این دغدغه‌ها بتواند موفقیت خاصی را بدست آورد و حتی راهی جز شکست برایش باقی بماند.

از طرفی دیگر، همین دغدغه موفقیت باعث شده است که واژه –موفقیت– برای بسیاری پول‌ساز شود و بتوانند رویای موفقیت را به افراد علاقه‌مند و فعالان کسب‌وکار بفروشند.

اما به راستی چرا هرچه جلوتر می‌رویم، هرچه در کلاس‌های موفقیت شرکت‌می‌کنیم و هرچه تکنیک‌های بازاریابی را پیاده‌سازی می‌کنیم؛ هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود یا اگر هم اتفاق بیفتد، عمر بسیار کوتاهی دارد که این مدل هم ارزش خاصی ندارد.

موفقیت کسب‌وکار
موفقیت کسب‌وکار

همان‌طور که تمامی بزرگان کسب‌وکار اعتقاد دارند و ما نیز بارها و بارها تاکید کرده‌ایم؛ زمانی می‌توان یک کسب‌وکار را موفق نامید که به‌شکل پایداری رشد کند و مسیر خود را ادامه دهد.

در رادیو اکسون شماره ۱۲ درباره تنها راه موفقیت پایدار در کسب‌وکار امروز صحبت کرده‌ایم. همچنین بررسی می‌کنیم چرا بسیاری از کسب‌وکارها موفقیت دائمی به همراه ندارند و مورد استقبال مردم مواجه نمی‌شوند. 

محتوای این فایل صوتی بر اساس «کتاب پول نو» تولید شده است. برای تهیه این کتاب اثربخش، لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

کتاب پول نو

امید جهانداری

یک نویسنده و فیلسوف زندگی # سال‌ها کسب‌وکارهای مختلف را تجربه کرده‌ام و مبانی علمی آن را آموخته‌ام. در فلسفه، علوم رفتاری و روانشناسی شاگردی کرده‌ام، مطالعه کرده‌ام، یادگرفته‌ام و یاد می‌گیرم. هر روز به دنبال شیوه‌های جدید یادگیری و آموزش اثربخش هستم. # با استفاده از ترکیب همه این‌ها هم‌اکنون آموزش می‌دهم و می‌نویسم و تلاش‌ می‌کنم که آموزش‌هایی بسیار ساده؛ اما پرمغز تولید کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا