سمینار کاربردی ولش کن ها | راهنمای مبارزه با اهمال کاری و رسیدن به موفقیت

اگر ولش کن نبودید، الان کجا بودید؟

اگر یاد بگیرید که ولش کن نباشید، در مدیریت از سیر تا پیاز زندگی تان نیز موفق می شوید.

[sc_image src=”13724″ alt=”سمینار ولش کن ها مبارزه با اهمال کاری” style=”default” position=”centered” disable_lightbox=”1″]
 • آیا برای تاخیر در تحویل پروژه های خود کلی خسارت داده اید ؟
 • گاهی در انجام کارهای بسیار مهم زندگیتان تنبلی و اهمالی کاری می کنید؟
 • آیا همیشه سرتان شلوغ است و برای انجام تمام کارهایتان وقت کم می آورید؟
 • انجام برخی کارها را تا لحظه آخر به عقب می اندازید؟
 • چندین سال است که از شنبه می خواهید رژیم غذایی، باشگاه ورزشی، مطالعه و … را شروع کنید؟
 • فکر می کنید که اگر اهداف خود را زودتر اجرایی می کردید، جایگاه بالاتری نسبت به اکنون داشتید؟
 • احساس می کنید با توجه به توانایی هایتان، به حق خود نرسیده اید؟
 • آیا می خواهید در زندگی خود تغییراتی را ایجاد کنید، اما راه آن را نمی دانید؟

آیا دوست دارید که کنترل زندگی شما دست خودتان باشد؟

 

[sc_image src=”13741″ alt=”سمینار ولش کن ها مبارزه با اهمال کاری” style=”default” position=”centered” disable_lightbox=”1″]
زمان : جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵  |  ساعت ۱۰ صبح الی ۱۳
مکان : سالن همایش های مجموعه فرهنگی ذغالسنگ کرمان
برگزار کننده : بنیاد ارزش آفرینی ایرانیان
توجه : سمینار راس ساعت ۱۰ صبح شروع و بدون هیچگونه تاخیری آغاز می گردد.
[sc_image src=”13769″ alt=”مبارزه با اهمال کاری” style=”default” position=”centered” disable_lightbox=”1″]
با شرکت در سمینار ولش کن ها چه چیزی را دریافت می کنم ؟
 1. حدود ۴ ساعت محتوای  آموزشی کاربردی
 2. جزوه رنگی محتوا سمینار برای افزایش بازدهی محتوا
 3. راهنمای pdf شرکت در سمینار برای آمادگی قبل از سمینار
 4. عضویت در کانال و گروه تلگرامی ویژه شرکت کنندگان جهت تبادل نظر
 5. راهنمای عملی برنامه ریزی بعد از سمینار برای کاربردی کردن محتوا
 6. فیلم با کیفیت سمینار برای مرور دوباره راهکارها
 7. فایل صوتی mp3 سمینار برای گوش دادن در اتومبیل و موبایل
 8. پذیرایی میان وعده
 9. امکان استفاده از مشاوره رایگان بعد از سمینار
 10. دریافت بن تخفیف سایر محصولات و دوره ها

 

دریافت بن تخفیف با عضویت در کانال تلگرام  :  https://telegram.me/arzeshafarini

ثبت نام آنلاین در سمینار


آیا سمینار  ولش کن ها برای من مناسب است؟

اگر پاسخ شما به حداقل یکی از سوالات بالا بلی باشد، بیانگر این است که شما دچار اهمال کاری هستید و هنوز در زندگی تان به نظم شخصی نرسیده اید، اگر می خواهید در رابطه با اهمال کاری و نظم شخصی بیشتر بدانید در مقاله ای جداگانه با عنوان (تنبلی یا اهمال کاری مسئله این است) به این مورد پرداخته ایم . با بررسی علل موفقیت انسانهای موفق در طول تاریخ، مشاهده می شود که علت اصلی موفقیت که در همه ی این افراد مشترک بوده است، نظم شخصی و اجتناب از اهمال کاری بوده است. این افراد حاضر بوده اند و هستند برای رسیدن به اهداف و خواسته هایشان بر روی یکسری دیگر از خواسته های خود پا بگذارند، که افراد دیگر حاضر به انجام چنین کاری نبوده اند.

برای رسیدن به موفقیت و کسب دستاورد های بزرگ در زندگی نیازی به انجام کارهای بزرگ و عجیب و غریب نیست. تنها کافی است با یاد گرفتن تکنیک های نظم شخصی ، جلوگیری از اهمال کاری و انتخاب های به موقع و درست، بدون هیچ تلاش اضافی شاهد ایجاد تغییرات در زندگی و پیشرفت خود باشیم.

اگر می خواهید تغییرات را در زندگی خود شروع کنید و نتایج آن را روز به روز مشاهده کنید، باید از همین الان آغاز کنید، تنها راه برای رسیدن به موفقیت، تغییر و پیشرفت در زندگی خود شما هستید. متاسفم که باید بگویم بر خلاف مزخرفات برخی افراد، شما تنها با فکر کردن ثروتمند نمی شوید، شما تنها با خوردن یک قرص طی یک هفته لاغر نمی شوید و ……. .   همه چیز به خودتان بستگی دارد و ۱۰۰ درصد به شانس شما.

برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت در زندگی باید آدم خوش شانسی باشید، اما چند لحظه صبر کنید !!! ما تعریف دیگری از شانس داریم :

[sc_image src=”13746″ alt=”سمینار ولش کن ها مبارزه با اهمال کاری” style=”default” position=”centered” disable_lightbox=”1″]

 

از کجا بدانم که من یک اهمال کار هستم؟

اولین گام برای آغاز تغییر آشنایی با وضعیت کنونی است. ما برای اینکه شما از وضعیت تقریبی اهمال کاری و نظم شخصی خود اطلاع پیدا کنید، برای شما یک آزمون رایگان آماده کرده ایم که با شرکت در آن می توانید به راحتی مشاهده کنید که چقدر ولش کن هستید.

[ulp id=”y3CKxnFGuFyort37″]

 

اینجا ممکن است برای برخی از دوستان این سوال پیش بیاید که من همیشه در حال تلاش در زندگی ام هستم حتی وقت هم کم میاورم، اما به اهدافی که در زندگیم دارم نمی رسم، آیا مشکل من هم اهمال کاری است ؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که بله . شما هم یک اهمال کار هستید، اهمال کاری انواع مختلفی دارد که در مورد آن در سمینار ولش کن ها بیشتر صحبت می کنیم. در سمینار ولش کن ها مهارت ها و راهکارهایی را می آموزید که بر اساس جدیدترین مطالعات علمی دنیا،تجربیات افراد موفق و تجربیات شخصی براساس مشکلات و دغدغه های هموطنان عزیز و با توجه به فرهنگ کشورمان طراحی شده است و بر روی افراد مختلف از جمله خودم تست شده است که نتایج فوق العاده ای را به همراه داشته است.

اما باید به شما این قول را بدهم که اگر در این سمینار شرکت کنید و به دستورالعمل های آن عمل کنید، ۱۰۰ درصد شاهد تغییرات چشمگیری در زندگی و مسیر رسیدن به اهدافتان خواهید شد.

دریافت بن تخفیف با عضویت در کانال تلگرام  :  https://telegram.me/arzeshafarini

ثبت نام آنلاین در سمینار

این سمینار چگونه به من کمک می کند ؟

 سمینار ولش کن ها با رویکرد کاملا کاربردی طراحی شده است، در این سمینار با یکدیگر یاد می گیریم که چگونه با انجام کارهایی کوچک اما عملی تغییراتی بزرگ در زندگی خود ایجاد کنیم. نظم شخصی و اجتناب از اهمال کاری از جمله فعالیت هایی است نیاز به مهارت دارد و هیچ انسانی به صورت مادرزادی این مهارتها را کسب نمی کند.

مکانیسم مغز انسان به گونه ای طراحی شده است، که کمترین انرژی ممکن را استفاده کند، به همین دلیل به شدت علاقه به حفظ حالت موجود و وضعیت کنونی دارد و به شدت از تغییر متنفر است . برای همین هر زمان که ما می خواهیم در وضعیت موجود تغییراتی ایجاد کنیم به ما می گوید :

ولش کن!

در سمینار ولش کن ها یاد می گیریم که چگونه با ترک اهمال کاری ، رسیدن به نظم شخصی ، تعیین اهداف درست و در نهایت انتخاب و تصمیم گیری صحیح و به موقع به هر آنچه که اراده می کنیم برسیم.

[sc_image src=”13752″ alt=”سمینار ولش کن ها مبارزه با اهمال کاری” style=”default” position=”centered” disable_lightbox=”1″]

 

در صورتی که سوالات بیشتری در رابطه با موضوع اهمالی کاری، نظم شخصی و رسیدن به موفقیت دارید و یا نمی خواهید در این سمینار شرکت کنید، می توانید در بخش مشاوره سایت ما به رایگان سوالات خود را بپرسید. با کمال میل آماده پاسخگویی و اشتراک تجربیات خود با شما دوستان عزیز که به تغییر در زندگی اعتقاد دارید هستم.

[sc_button link=”https://jahandari.com/questions/” text=”مشاوره رایگان” link_target=”_self” background_color=”#ff0505″ centered=”1″ effects_enabled=”1″]

در صورتی که اطلاعات بیشتری در رابطه با سمینار ولش کن ها می خواهید و یا سوالی در مورد سمینار دارید،  می توانید در بخش نظرات در انتهای همین صفحه مطرح فرمایید.

این سمینار برای چه کسانی ضروری است؟
 1. افرادی که همیشه کارهای عقب مانده دارند.
 2. افرادی که همیشه با کمبود وقت دچار هستند.
 3. افرادی که به علت بدقولی همیشه مورد سرزنش اطرافیان هستند.
 4. افرادی که دچار استرس هستند.
 5. پزشکان، مهندسان، مشاوران و وکلا
 6. دانش آموزان، کنکوری ها و دانشجویان
 7. افرادی که همیشه به علت تاخیر در تحویل پروژه ها خسارت می دهند.
 8. افرادی که خانواده های آنان به دلیل مشغله کاری همیشه از دست آنها شاکی هستند.
 9. افرادی که می خواهند به اهداف خود در زندگی برسند.
 10. افرادی که تمایل به تغییر و پیشرفت در زندگی دارند.
این سمینار به درد چه کسانی نمی خورد؟
 1. کسانی که به هیچ نوع آموزش و تاثیر آن در زندگی اعتقادی ندارند.
 2. کسانی که انتظار دارند بدون هیچ تلاشی به موفقیت برسند.
 3. کسانی که اعتقاد دارند، دیگران باید برای آنها کاری را انجام دهند.
ضمانت رضایت مشتری :

از آنجایی که محتوای سمینار ولش کن ها کاملا تست شده است و همه از نتیجه آن کاملا راضی بوده اند، به شما کاملا ضمانت می دهم در صورت عدم رضایت شما از محتوای این سمینار کل وجه پرداختی را به صورت ۱۰۰ درصد به شما در همان روز بازگردانم.

[sc_image src=”13790″ alt=”گارانتی رضایت” style=”default” position=”centered” disable_lightbox=”1″]

شما برای شرکت در این سمینار هیچگونه ریسکی را انجام نمیدهید، اگر از کیفیت آن راضی نبودید، می توانید از گارانتی رضایت استفاده کنید.
دریافت بن تخفیف با عضویت در کانال تلگرام  :  https://telegram.me/arzeshafarini

رزرو انلاین

با شرکت در این سمینار چه چیزی را دریافت می کنم ؟

 1. حدود ۴ ساعت محتوای  آموزشی کاربردی
 2. جزوه رنگی محتوا سمینار برای افزایش بازدهی محتوا
 3. راهنمای pdf شرکت در سمینار برای آمادگی قبل از سمینار
 4. عضویت در کانال و گروه تلگرامی ویژه شرکت کنندگان جهت تبادل نظر
 5. راهنمای عملی برنامه ریزی بعد از سمینار برای کاربردی کردن محتوا
 6. امکان استفاده از مشاوره رایگان بعد از سمینار
 7. فیلم با کیفیت سمینار برای مرور دوباره راهکارها
 8. فایل صوتی mp3 سمینار برای گوش دادن در اتومبیل و موبایل
 9. پذیرایی میان وعده
 10. دریافت بن تخفیف سایر محصولات و دوره ها

 

مبلغ سرمایه گذاری :  فقط ۹۹ هزار تومان

شما تقریبا ممکن است حداقل ماهی یکبار به همراه دوستان و یا خانواده شام را در یک فست فود صرف کنید، به طور متوسط اگر شما ۴ نفر باشید، مبلغ شام شما حدودا ۱۰۰/۰۰۰ تومان خواهد شد. یا ممکن است حداقل در ماه مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را صرف خرید لوازم آرایشی خود کنید.هزینه ی بسیار زیادی را در ماه هزینه آژانس بدهید. اما نکته جالب اینجاست که خیلی از افراد با توجه به این که موارد فوق هیچگاه به رشد انها کمکی نکرده است و با خود آورده ای نیز نداشته است، اما این مبالغ را به راحتی پرداخت می کنند، مشکل اینجا نیست! مشکل از اینجا شروع می شود که برخی هزینه های فوق را به راحتی پرداخت می کنند اما متاسفانه برای آموزش خود که نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است هیچ گونه سرمایه گذاری نمی کنند.و از این نکته غافل می شوند که با سرمایه گذاری برای آموزش خود، می توانند در آینده چندین برابر این مبالغ بدست بیاورند و احساس رضایت مندی بهتری را در زندگی داشته باشند.

۹۹ هزار تومان برای یک سمینار آموزشی گران نیست ؟

ما به راحتی هزینه های بسیار زیادی را برای درمان می پردازیم اما  متاسفانه هزینه ناچیز را برای پیشگیری نمی پردازیم و تازه در زمان وقوع بیماری پشیمان می شویم که این خود نوعی از اهمال کاری است. پرداخت هزینه برای آموزش خود، هم پیشگیری قبل از بیماری است و هم درمان آن.

ما دراینجا برای شما پیشنهاد ویژه ای را داریم که هم پیشگیری است و هم درمان. شما تنها با مبلغ ۹۹ هزار تومان می توانید، یاد بگیرید که چگونه سرنوشت تان را خودتان طراحی کنید. این مبلغ از هزینه یک شب خوردن پیتزا به همراه خانواده نیز کمتر است.

در ضمن اگر جزو اولین نفراتی باشید، که صندلی خود را رزرو می کنید، می توانید از ما تخفیف ویژه بگیرید و تنها هزینه یک پیتزا را حساب کنید.

چرا برخی سمینار ها رایگان هستد؟

برخی از سمینار ها که اخیرا مشاهده می شوند و رایگان هستند، برای رایگان بودن خود دلایلی دارند. این سمینار ها اغلب به ۲ دسته تقسیم می شوند : ۱-سمینار های معارفه : این سمینار ها اغلب تبلیغ و معرفی دوره آموزشی دیگری هستند که مطالب آموزشی اصلی در آن گفته خواهد شد و برای شرکت در آن دوره باید هزینه زیادی را پرداخت کرد.

۲-سمینارهای تبلیغاتی : در این سمینار ها اغلب مطالبی انگیزشی برای تحریک مخاطب به خرید محصولاتی دیگر در انتهای سمینار مطرح می شود .

که در نهایت این سمینار ها نه تنها رایگان نیستند، بلکه ممکن است وقت شما را نیز هدر دهند.

پس شما برای شرکت در سمینار ولش کن ها لازم نیست هیچگونه ریسکی بکنید زیرا کیفیت سمینار گارانتی رضایت شده است.

[sc_image src=”13769″ alt=”سمینار ولش کن ها اهمال کاری” style=”default” position=”centered” disable_lightbox=”1″]

جزو اولین نفراتی باشید که صندلی خود را رزرو می کنید تا از تخفیف بسیار ویژه استفاده کنید.
مبلغ سمینار ۹۹ هزار تومان
 تخفیف ویژه  ۴۰ نفر اول : ۲۹ هزار تومان – تمام شد.
تخفیف ویژه برای ۱۰ نفر پنجم : فقط  ۳۹ هزار تومان
تخفیف ویژه ثبت نام گروهی ( بسته ویژه ۳ نفر ) :  ۱۹۹ هزار تومان
تخفیف ویژه ثبت نام گروهی ( بسته ویژه ۵ نفر ) :  ۲۹۹ هزار تومان
دریافت بن تخفیف با عضویت در کانال تلگرام  :  https://telegram.me/arzeshafarini

ثبت نام آنلاین در سمینار

شرایط ویژه افرادی مشکلات مالی دارند :

در صورتی علاقه مند به شرکت در سمینار ولش کن ها هستید و به هر دلیلی توانایی پرداخت هزینه شرکت در این سمینار را ندارید، لطفا اهمال کاری نکنید.

کافی است با شماره ۰۹۳۶۶۵۹۴۳۸۵ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق قسمت تماس با ما درخواست خود را مطرح نمایید.

 

برای شرکت در سمینار باز نگویید : ولش کن ، همین الان صندلی خود را رزرو کنید.

دریافت بن تخفیف با عضویت در کانال تلگرام  :  https://telegram.me/arzeshafarini

 

رزرو انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود نسخه الکترونیک نشریه آوای ملت

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا آخرین نسخه نشریه کسب‌وکار و هدیه برایتان ایمیل گردد
همین الان برایم ایمیل کن!
close-link