کسب درآمد از وب‌سایت امید جهانداری

بسیار خوشحالیم که با کمک به دیگران می‌خواهید کسب درآمد کنید!

نحوه همکاری

ابتدا شما در بخش همکاری سایت ما ثبت‌نام می‌کنید، سپس می‌توانید با استفاده از امکانات موجود در پنل همکاری، نسبت به معرفی دوره‌ها، محصولات و مقالات وب‌سایت امید جهانداری در هر کجا که دوست داشته باشید مثل سایت، اینستاگرام، تلگرام و … اقدام کنید. اگر این افراد که از طرف شما معرفی شده‌اند و به سایت مراجعه کرده‌اند تا ۲۰ روز پس از مراجعه، خریدی را در سایت انجام دهند و از خدمات غیر رایگان ما استفاده کنند، درصدی از آن تراکنش به عنوان سود همکار حساب شما واریز می‌گردد.

آیا ارسال سفارشات و پشتیبانی به عهده من است؟

خیر، شما در این سیستم فقط محصولات، مقالات، دوره‌ها و وب‌سایت ما را در فضای آنلاین اعم از سایتتان و شبکه‌های اجتماعی خود قرار می‌دهید و آنها را با دیگران به اشتراک می‌گذارید.

بقیه روند خدمات دهی اعم از ارسال سفارشات، پیگیری دوره‌ها، پشتیبانی و …  به عهده تیم ما است.

چگونه افرادی که از طرف من مراجعه می‌کنند، مشخص می‌شود؟

پس از عضویت به عنوان همکار فروش ما، برای شما یک لینک اختصاصی تولید می‌شود. برای تبلیغ و معرفی هر محصول یا مقاله با استفاده از بخش مربوطه در پنل همکاری (ابزار لینک‌های همکاری در فروش) یک لینک اختصاصی با درج شناسه مختص شما تولید می‌گردد که شما از آن لینک در هر کجا که دوست داشته باشید، می‌توانید استفاده کنید.

لینک‌های ورودی توسط سیستم هوشمند و فوق‌حرفه‌ای بررسی می گرددند و کاربرانی را که از با استفاده از لینک شما وارد سایت شده است را ثبت می‌کنند.

آیا بلافاصله پس از ثبت‌نام می‌توانم کارم را شروع کنم؟

خیر، ما شدیدا به اصول حرفه‌ای گری در تبلیغات و عدم استفاده از اسپمینگ و ایجاد مزاحمت در فضای وب پایبند هستیم. به همین دلیل درخواست همکاری در فروش شما پس از ثبت‌نام مورد بررسی واحد مارکتینگ ما قرار می‌گیرد و بر اساس معیارهایی که در نظر داریم تا حداکثر ۱۲ ساعت، نتیجه را به شما اعلام می‌کنیم.

پس از تایید همکاری، برای شما ایمیلی در همین رابطه ارسال می‌گردد. بلافاصله پس از دریافت ایمیل تایید، می توانید به پنل دسترسی داشته باشید و کار خود را آغاز کنید.

درصد سود همکاری و نحوه واریز آن به چه صورت است؟

۱۵ درصد از هر فروشی که از طریق کاربران شما انجام شود به شما تعلق می‌گیرد.

شما به دو طریق می‌توانید سود خود را دریافت کنید:

۱- واریز سود همکاری به کیف پول شما در سایت (می‌توانید با اعتبار کیف پولتان از تمامی محصولات و خدمات وب‌سایت استفاده کنید.)

۲- واریز سود همکاری به کارت بانکی شما (در واریز بانکی، حداقل مبلغ واریزی ۵۰ هزار تومان است. در صورت نرسیدن به این مبلغ باید صبر کنید تا سود شما به این عدد برسد. با درخواست واریز وجه توسط شما در صورت رسیدن به مبلغ ۵۰ هزار تومان، موجودی به کارت بانکی که در سیستم درج کرده‌اید، واریز می‌گردد.

چگونه به صورت بهتری از این سیستم استفاده کنم؟

برای نتیجه موثر‌تر، بهتر است که افراد را به سمت محتوای رایگان و مقالات ارجاع دهید. فراموش نکنید که افرادی که به هر دلیل با لینک و کد همکاری شما به هر بخش از سایت وارد شده باشند، در صورت خرید و استفاده از خدمات غیر رایگان ما تا ۲۰ روز پس از اولین بازدید، ۱۵ درصد تمام تراکنش‌های آنها به حساب شما واریز می‌گردد. پس اصلا مهم نیست که مستقیما به محصولات و دوره‌ها‌ی ما لینک دهید.

چند پیشنهاد برای استفاده از سیستم همکاری

۱- می‌توانید یک بنر در سایت خود قرار دهید و لینک ارجاعی دلخواه خود را بر روی آن قرار دهید.

۲- می‌توانید لینک مربوطه را برای افراد مختلف و به‌صورت‌های خلاقانه ایمیل کنید.

۳- می‌توانید لینک را در شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید و از دوستان خود نیز بخواهید که آن را به اشتراک بگذارند.

همین الان می‌خواهم عضو پنل همکاری شوم!

مراحل عضویت در سیستم به چه صورت است؟

۱- ابتدا از بخش پروفایل کاربری وارد سایت شوید. * در صورتی که عضو سایت نیستید، از گزینه ثبت‌نام استفاده کنید.

۲- به صفحه پنل همکاری مراجعه کنید و فرم مربوطه را پر کنید.

۳- حداکثر تا ۱۲ ساعت، نتیجه درخواست شما به اطلاع خواهد رسید. * در صورت دریافت ایمیل تایید، می‌توانید بلافاصله فعالیت خود را آغاز کنید.

تا اطلاع ثانوی سیستم همکاری درفروش غیرفعال است.

دکمه بازگشت به بالا

دانلود نسخه الکترونیک نشریه آوای ملت

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا آخرین نسخه نشریه کسب‌وکار و هدیه برایتان ایمیل گردد
همین الان برایم ایمیل کن!
close-link