رشد کسب‌وکار

نکات کلیدی برای رشد کسب‌و‌کارهای نو

نکات و راهکارهایی برای رشد کسب‌وکارهای نو

 

امید جهانداری

اگر شما در اینجا هستید به این معنی است که در ذهن خود ایده‌ای جالب و ارزنده برای ایجاد یک کسب‌وکار نو دارید و فکر می‌کنید که ایده شما می‌تواند منجر به بهبود زندگی دیگران شود. بسیاری از ایده‌های دیگر نیز به همین صورت بوده‌اند؛ اما در نهایت منجر به یک کسب‌وکار نشده‌اند.

بسیاری تبدیل به یک کسب‌و‌کار شده اند؛ اما مدت زیادی نتوانسته‌اند دوام بیاورند، بسیاری دیگر نیز دوام آورده‌اند؛اما از جایی به بعد، رشد کسب‌و کارشان متوقف شده است.

در فایلهای قبل به دلایل عمده شکست کسب و کارهای نو پرداختیم، پس از آشنایی با این دلایل بررسی کردیم که آیا ایده ما یک استارت‌آپ است یا خیر و با مفهوم استارت‌آپ و کسب‌وکارهای نو  آشنا شدیم، حال می‌خواهیم در این فایل به سوالات زیر پاسخ دهیم :

برای اینکه شما نیز دچار این اتفاقات نشوید، چه باید کرد؟

برای اینکه کسب‌وکار شما رشد دائمی داشته باشد، چگونه باید رفتار کرد؟

 


دانلود


 

برچسب ها

امید جهانداری

یک نویسنده و مربی رفتار # سال‌ها کسب‌وکارهای مختلف را تجربه کرده‌ام و مبانی علمی آن را آموخته‌ام، در علوم رفتاری و روانشناسی شاگردی کرده‌ام، مطالعه کرده‌ام، یادگرفته‌ام و یاد می‌گیرم. هر روز به دنبال شیوه‌های جدید یادگیری و آموزش اثربخش هستم. # با استفاده از ترکیب همه این‌ها هم‌اکنون آموزش می‌دهم و می‌نویسم و تلاش‌ می‌کنم که آموزش‌هایی بسیار ساده اما پرمغز تولید کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن